Zabudnite na vytrhané obočie a tehličky na bruchu. 7 nových módnych trendov, ktoré už skúša každá žena

Módne trendy prichádzajú a odchádzajú. Niektoré sú populárne dlhšiu dobu a niektoré len pár mesiacov. Mnohé, ktoré ženy milovali aj nenávideli, sa teraz úplne vytrácajú. Chcete vedieť, ktoré to sú?

Ostré tvary obočia alebo výrazné kontúrovanie. To nie sú jediné veci, ktoré sa postupne vytrácajú z módnych trendov a časopisov. Tak na aké módne trendy sa môžete teraz tešiť?

Na ostré kontúrovanie zabudnite

Výrazné ostré línie vytvorené bronzerom? To už dávno neplatí. Teraz je in mať tvár len jemne zvýraznenú a nepotrebujete k tomu oddeľovať lícne kosti od zvyšku tváre. Samozrejme, kontúrovanie úplne nezmizlo, len je oveľa jemnejšie a prirodzenejšie. Stačí len trochu červene na líčka a jemný, prirodzený rozjasňovač. Niektoré ženy prestali používať aj ten a miesto, ktoré má byť rozžiarené, len zľahka potrú krémom. Vznikne tak prirodzený lesk tváre.

Pleť už viac nemá byť matná

Matné púdre a matné make-upy, aby na nás nebolo vidieť, že sa potíme, zatrieť všetko, čo sa na našej tvári leskne. Tomu už taktiež odzvonilo. Teraz je trendy mať tvár lesklú, teda prirodzene lesklú. Napriek tomu niektoré ženy rady vytvárajú takzvaný mokrý efekt, kedy sa pleť leskne, ako keby ste si ju práve umyli.

Obočie bez ostrých hrán

Toto možno mnohé ženy poteší, pretože trend ohraničeného obočia sa definitívne končí. Práve naopak, do popredia sa dostáva obočie, ktoré je nedefinované a pôsobí neupravene a neučesane. Mnohým to možno príde ako keby sme sa vracali do doby minulej a je možné, že to tak aj skutočne je. Aj o takéto obočie sa však musíte starať, ak chcete, aby bolo pekné.

Holé brucho už nie je „in“

Ak ste sa na Instagrami stretli len s fotografiami, kde modelky ukazujú svoje krásne a vyšportované brucho, s tým je nadobro koniec. Novým módnym trendom je skôr zahaľovanie tejto oblasti. V kurze sú napríklad aj plavky s vysokým pásom, ktoré zakryjú problematické časti. Veď povedzme si pravdu, ktorá z nás má dokonalé bruško? Takýto trend sa nám mimoriadne páči!

Zbavte sa gélových nechtov a umelých mihalníc

Opäť niečo, z čoho môže byť veľmi veľa ľudí naozaj nadšených. Neprirodzene dlhým mihalniciam a nechtom je koniec, teda aspoň na bežné nosenie. Trend je byť prirodzená a nepôsobiť umelo.

Krátke vlasy a extravagantné účesy

Ak si pestujete dlhú hrivu a chcete byť trendy, môžete sa s ňou rozlúčiť. Do módy opäť prichádzajú krátke účesy a ofiny. Ak si na to trúfate a nebojíte sa zaexperimentovať, určite neváhajte a choďte do toho.

Šediny sú stále in

Trend, ktorý však neustále pretrváva, sú jednoznačne šedivé vlasy. Najlepšie sú samozrejme prirodzené, ktoré si necháte vyrásť a nebudete si ich zafarbovať, no ak si myslíte, že sa vám to hodí, určite to skúste.