Zabudnite na rozjasňovač a čiernu linku. S týmto zázrakom mi ranná rutina trvá menej ako 10 minút

Dekoratívna kozmetika si získala množstvo fanúšičiek a skrášľovacie procedúry sa pre ne stali každodennou rutinou. Niekedy sú však situácie, kedy sa vám jednoducho nechce namaľovať, pretože to trvá dlho. No a potom je tu ešte leto. Leto je nepriateľ make-upu a celkovo skrášľovania sa. Roztečie sa ešte skôr ako vyjdete z domu, niektoré produkty sa doslova topia a nie je s nimi možné pracovať.

Základné produkty, ktoré vám vystačia na vytvorenie krásneho líčenia

Pokiaľ nepatríte k náročným používateľkám kozmetiky, netrávite pred zrkadlom hodiny a nie ste profesionálne make-up artistky, tak máme pre vás tip. Oriflame prišiel so skvelým nápadom skombinovať jednoduchú a rýchlu aplikáciu, pomerne dlhú výdrž a širokú škálu farieb. V novom rade, ktorý nesie názov OnColour, nájdete krycí krém, korektor, púder, riasenky, ceruzky na oči, očné tiene, očné linky, rúže na pery či laky na nechty. Rad obsahuje aj jedinečný balzam, ktorý sa prispôsobí farbe pier.

Zmena vďaka farbám

Tak ako viete zmeniť celkový dojem vďaka farbe oblečenia, rovnako to viete docieliť aj prostredníctvom kozmetiky. Stačí, keď použijete namiesto jemne ružového rúžu nejaký výraznejší červený a dodá vám to akýsi iný šmrnc. Celé portfólio prináša kozmetické produkty, vďaka ktorým môžete svoj vzhľad prispôsobovať či už nálade, počasiu, príležitosti alebo oblečeniu.

Pokiaľ máte strach a neviete, aká farba sa vám hodí, keďže Oriflame je dostupný cez katalóg alebo internet, tak je tu skvelé riešenie. Cez Oriflame Facebook Messenger si viete farby vyskúšať aj virtuálne.

Testujeme za vás

Oriflame nám poslal PR balík, aby sme otestovali aspoň časť z ich novej dekoratívky a mohli sme vám poskytnúť malú recenziu a ochutnávku z kolekcie.

Ak chcete niečo ľahké, čo vám pleť vytónuje a vyzerá veľmi prirodzene, no zároveň na pleti vydrží a jednoducho sa s tým manipuluje, je nový krycí krém OnColour skvelá voľba. Z pleti sa stráca až po náročnom a horúcom letnom dni, avšak rovnomerne, a tak nehrozí, že sa vám budú kde tu robiť fľaky. Korektor je vo forme tyčinky a na zakrytie drobných nedokonalostí je to skvelý pomocník, ktorý hodíte do kabelky a môžete používať kedykoľvek počas celého dňa. Púder krycí krém zafixuje, pleť aj zmatní a ani neviete, že ho máte na tvári.

Čo je úplne skvelý produkt, za nás snáď najlepší z celého radu, sú ceruzky na oči. Každá ceruzka je obojstranná, a tak získate dva farebné a zladené odtiene za cenu jedného. Aplikuje sa bezproblémovo a drží výborne. Big Lash mascara zas zanecháva skôr prirodzenejší a nie veľmi výrazný efekt. Je to dobrá voľba na leto, kedy väčšina z nás preferuje prirodzenosť. Môžete si teda oči orámovať niektorou z farebných ceruziek a prirodzenými riasami očiam dodať len jemný dôraz.

Ak milujete krémové rúže, tak si určite zaobstarajte jeden OnColour do zbierky. Rúže majú naozaj veľmi príjemnú konzistenciu a nezvýrazňujú textúru pier. Vydržia ako klasické krémové rúže, no strácajú sa z pier postupne a prirodzene. Žiadna žena predsa nemá rada, keď sa jej rúž „vyje“ zo stredu pier, alebo naopak, keď jej len v samotnom strede zostane. Farebné odtiene sú naozaj krásne a nájdete tu aj rúže so studeným podtónom, ktorých je na trhu pomerne menej ako tých s teplým podtónom. V ponuke sú rúže či už s lesklým, alebo matným finishom.

Laky na nechty sú dostupné v najrôznejších odtieňoch – v odvážnych a výrazných farbách, no aj v zemitých odtieňoch. Či už preferujete výraznú manikúru alebo skôr prirodzenosť, určite si vyberiete zo širokej farebnej škály. Niektoré rúže a laky spolu dokonca ladia, takže ak patríte k perfekcionistom, tak si prídete na svoje. Majú nadpriemernú výdrž, dokonalá manikúra či pedikúra preto vydržia bez problémov aj týždeň.

Cenová dostupnosť

Oriflame patrí k cenovo dostupnej kozmetike. OnColour nie je výnimkou a za naozaj nízke ceny získate k danej cenovej skupine skvelé produkty. Tieto produkty sú ideálnou voľbou pre ženy a dievčatá, ktoré si nepotrpia na luxusnú značkovú kozmetiku, ale chcú za pár eur super výsledok. Zároveň však rad ponúka širokú škálu farieb, a tak nehrozí, že by ste sa produktami nudili. Najväčšia výhoda celého radu je určite čas. S kozmetikou sa naozaj pracuje veľmi jednoducho a rýchlo, presne tak, ako nám Oriflame sľubuje v popise celého radu OnColour. Všetky dostupné produkty si môžete pozrieť TU.