Zabudnite na predražené a umelé dekorácie z obchodov. Stačia vám len tieto 3 veci a vykúzlite si pravú jesennú atmosféru

Pri každej zmene ročného obdobia uvažujeme nad tým či by sme náš príbytok nemali nejakým spôsobom zmeniť. Chceme mať doma krásne dekorácie, aby sme si navodili tú správnu atmosféru.

Vtedy často vybehneme do obchodu, kde majú všetky doplnky a dekorácie krásne naaranžované a oplieskame tam všetky peniaze, ktoré máme. Možno vás potešíme, ale nepotrebujete plnú peňaženku a obrovskú výplatu, aby ste si vedeli váš domov ozdobiť krásnymi jesennými dekoráciami. Stačí vám len pár jednoduchých vecí a niekoľko nápadov. Samozrejme, bonusom je aj chuť tvoriť. Nie je to vôbec ťažké.

Jednoduché a efektívne

Keď si chcete vytvoriť doma krásnu jesennú atmosféru, už automaticky tomu prispôsobujete aj farby. Tmavozelená, hnedá, vínovo červená, oranžová, všetko oblečenie, no mať doma dekorácie je určite niečo, o čom snívate. Keď si chcete vytvoriť krásne dekorácie za lacný peniaz, potrebujete len tri veci.

  • vázu (alebo postačí aj zaváraninový pohár)
  • sviečku
  • šišky (alebo listy, či gaštany, použiť však môžete aj všetko)

Rýchly postup

Postup je veľmi jednoduchý. Sviečku spolu so šiškami alebo listami umiestnite do vázy, respektíve do zaváraninového pohára a dekoráciu máte za malú chvíľku hotovú. Nechajte sa inšpirovať niekoľkými nápadmi, ktoré sme pre vás vybrali.