Vlasy rozdelila na dve časti a urobila vrkoč. Vďaka tomuto triku už nepotrebujem žiadne produkty na objem

Niekedy je to najlepšie, čo môžete urobiť, zmeniť účes. Hoci mnohé ženy by vám povedali, aby ste sa po rozchode určite nestrihali, niekedy stačí len obyčajný pokus, aby ste sa mohli tešiť z nového účesu. Novodobé triky sú však prinajmenšom zvláštne.

Dnešná doba je plná skúšania rôznych trikov a vecí, na ktoré by ste predtým absolútne nepomysleli. Na jednej strane je fajn, keď môžeme skúšať rôzne veci, na druhej strane pri niektorých len neveriacky krútime hlavou. Čudovali by ste sa, že niektoré z nich naozaj fungujú.

Objemný chvost

Ak rada nosíte vlasy zopnuté hore, no trápi vás, že nemajú žiadny objem, úplne postačí, keď si vlasy pod vrkočom zopnete sponkou. Takým spôsobom ich nadvihnete, no zároveň dodáte objem. Druhý spôsob je urobiť si pod hlavným vrkočom vedľajší, ktorý ho pekne nadvihne, no zároveň spôsobí, že to bude vyzerať, ako keby ste mali oveľa viac vlasov.

Ofinu vytvoríte aj doma

Hoci to nie je vhodné pre ľudí, ktorým sa trasú ruky, ak chcete mať peknú ofinu, urobte si z potrebného množstva vlasov malý vrkoč, ktorý si prehodíte do tváre a odstrihnite. Kaderníčka by vám dala pravdepodobne po prstoch, ale je faktom, že mnohé ženy si naozaj takto ofinu vytvárajú.

Recept na mastné vlasy

Ak máte mastné vlasy, ale nemáte čas si ich umyť, to najlepšie, čo môžete spraviť, je dať si na dlaň trochu detského púdru a jemne aplikovať do korienkov. Prášok mastnotu z vlasov absorbuje. Ak máte pocit, že vám niečo zostalo na vlasoch, púder jednoducho vyčešte.

Keď vám elektrizujú vlasy

Ak vám po každom česaní elektrizujú vlasy, umiestnite na rukoväť kefy, ktorou sa češete potravinársku fóliu. Vlasy vám nebudú elektrizovať, ale úhľadne padať na plecia.

Ako na malé vlásky okolo hlavy?

Hoci všetci vám povedia, že malé vlásky okolo hlavy sú super, pretože to znamená, že vám stále rastú nové vlasy, keď si chcete urobiť chvost, akurát vám tak zavadzajú. Na to vám pomôže stará zubná kefka. Keď si na ňu ešte nastriekate lak alebo natriete gél na vlasy, môžete si byť na istom, že vlasy budú držať.

Kučery pomocou žehličky

Asi nie je žiadnou novinkou, že pomocou žehličky na vlasy si môžete vytvoriť nádherné kučeravé vlasy. Čo však novinkou možnou je, je to, že to môžete skúsiť aj rôznymi inými spôsobmi ako krútením vlasov do všetkých strán. Stačí, keď si zoberiete jeden malý pramienok a opatrne ho na chvíľu vložíte do žehličky. Druhou alternatívou je upliesť si vrkoče a jemne ich stláčať žehličkou.

Skúšali ste už niekedy podobné triky? Alebo máte nejaké ďalšie? Dajte nám vedieť do komentárov.