Táto žena dokáže so svojimi kratšími vlasmi nemožné! Vďaka jej návodom to ráno v kúpeľni zvládnete aj vy

Obľúbená fráza, ktorú rady používame je, že vlasy sú korunou krásy. A hoci nie každá z nás má ruky ako šikovná kaderníčka, na internete môžete nájsť množstvo návodov, ktoré vám môžu pomôcť. Jedna žena je však skutočná čarodejnica, pokiaľ ide o vlasy.

Mnohé ženy si myslia, že keď majú kratšie vlasy, nedá sa z nich vytvoriť žiadny účes. Opak je však pravdou a dokazuje to mladá youtuberka, ktorá je na sociálnych sieťach známa ako Milabu. Na Youtube má viac ako milión odoberateľov a jej videá rúcajú všetky predstavy o tom, že účesy sú len pre ženy s dlhými vlasmi. Podľa Celebslife je jej pravé meno Milana Burykin a v súčasnosti žije na Floride spolu so svojím manželom, Rusom Andreyom. Príbeh ich lásky je veľmi zaujímavý, keďže ju mal pôvodne dať dokopy s niekým iným.

S vlasmi dokáže aj nemôžné

No preskočila iskra a sú spolu už sedem rokov. Svoju kariéru začala Milabu v roku 2013 a odvtedy sa jej poriadne darí. Vyštudovala marketing a reklamu a nerozbehli sa okolo nej žiadne kauzy ani kontroverzie. Vo všeobecnosti si na svoje súkromie dáva pozor a spolu s manželom žijú pokojný život. Keďže Andrey tiež holduje Youtube, navzájom sa vedia podporiť a povzbudiť. Predstavujeme vám niekoľko populárnych videí, podľa ktorých si vytvoríte krásny účes aj vy.

Jednoduché a elegantné

Keď sú vaše vlasy mierne vlnité alebo sú ešte zvlnené kvôli tomu, že ste si ich natáčali, toto sú účesy priamo pre vás. Stačia vám len jednoduché klipy, ktoré majú tvar spinky a so svojimi vlasmi vytvoríte niečo neuveriteľné. Základom je si vlasy poriadne prečesať, aby sa vám nikde nezasekávali. Postupujte pomaly podľa videa, kde vidíte, aké je dôležité mať na vytvorenie účesu čas, aspoň kým nezískate prax. Ak chcete mať účes ležérnejší, povytiahnite niekoľko pramienkov vlasov. Všetko chce len trpezlivosť a čas.

Rozkošné účesy pre kratšie vlasy

Pri týchto strihoch opäť potrebujete veľkú dávku trpezlivosti, no garantujeme vám, že stačí niekoľko pokusov a podarí sa vám to. Pri viacerých videách Milabu používa tenké priesvitné gumičky, ktorými si prichytí v prvom rade menší prameň vlasov. Ak máte husté vlasy, budete potrebovať oveľa viac takýchto gumičiek, pretože jedna sa vám môže roztrhnúť. Použiť môžete aj rôzne ozdoby do vlasov, ktoré teraz nájdete úplne kdekoľvek.

Extravagantné a jednoduché

Ak máte chuť na trochu extravagancie, tieto účesy budú pre vás to pravé. Ozdôbky do vlasov a tenké gumičky vám budú vynikajúcou pomôckou, no v tomto prípade vám pomôže aj tenký hrebeň, ktorým si budete vedieť lepšie rozdeliť vlasy. Pomôže vám aj obyčajný štipec, ktorým si vlasy prichytíte, dokým ich nebudete česať do potrebnej pozície. Dobrý je aj trik, ktorý využíva na kratšie vlasy, ktoré jej trčia. Namiesto laku na vlasy si ich prichytí tenkými pinetkami.

Rýchle a veľmi ležérne

Dobrým pomocníkom pri vytváraní účesov je aj plochá kefa a lak na vlasy. Keď chcete, aby mali vlasy potrebný objem a aby držali na svojom mieste, jednoznačne by ste ich mali mať pri sebe. Samozrejmosťou je aj hrubá gumička, ktorou si vlasy prichytíte, aby vám nezavadzali. Opäť pripomíname dávku trpezlivosti, ale zároveň aj presnosti, hlavne pri rozdeľovaní vlasov. Pamätajte aj na to, že v jednoduchosti je krása. Niekedy tie najjednoduchšie a najobyčajnejšie účesy pôsobia dokonale.

Ako nastylovať vlasy za menej ako 5 minút?

Množstvo žien, ktoré majú kratšie vlasy vám povedia, že je s nimi oveľa viac starostí, ako s tými dlhými. Keď však chcete svoje vlasy nádherne nastylovať a už vás celkom omrzelo ich žehliť, pomôže vám kulma. Milabu na videu dôkladne opisuje, ako vlasy čo najlepšie natočiť a aj ktorým smerom, aby vyzerali čo najkrajšie. Vlasy natáčajte postupne a odspodu. Vrchné vlasy si zatiaľ vypnite do hora. Takýmto jednoduchým a rýchlym spôsobom upraviť. Keď použijete tužidlo alebo lak na vlasy, a potom si ich jemne prebehnete prstami, vytvoríte jemný a veľmi jednoduchý účes.

Čo si o účesoch myslíte? Vyskúšali by ste niektorý z nich aj vy?