Priložila aj fotografie. Mamička zdieľala tip, ako sa jej podarilo zrekonštruovať celú kuchyňu len za 44 eur

Pokiaľ sa rozhodnete prerábať, môže vás to stáť naozaj veľa peňazí. Namaľovanie, kúpa nového nábytku a samotná rekonštrukcia často vychádzajú aj na niekoľko tisíc eur. Niektorí ľudia sú natoľko šikovní a inšpiratívni, že im na prerábanie stačí aj 50 eur. Neveríte? Sledujte túto premenu kuchyne, ktorá viac nestála.

Andrea Shortt prerobila svoju kuchyňu len za 44 eur. A musíme povedať, že jej premena naozaj stojí za to. Majiteľka nápadu sa oň podelila aj v skupine na sociálnej sieti Facebook, kde zdieľala fotografie. Nič by na tom nebolo také zaujímavé a pozoruhodné, keby jej premena nestále len 44 eur. Na fotkách, ktoré Andrea pridala na sociálnu sieť je vidieť ako vyzerala kuchyňa pred a po prerábke. Musíme povedať, že tá kuchyňa vôbec nebola taká zlá. Jej 44 eur, ktoré na prerábku minula boli z väčšiny využité na základnú farbu, ktorou natierala starú kuchynskú linku. Fotografie zdieľala aj na Instagrame, prezriete si ich keď kliknete na šípku vpravo.

Nové kľučky na skrinky kúpila cez ebay a vyšli ju len 9 eur. „Zabralo mi to len dva dni. Prvý deň som všetko natretla a nechala som to všetko zaschnúť. Druhý deň som na skrinky dávala nové kľučky. V ten istý deň som ešte natierala skrinky z vnútra,“ napísala na sociálnu sieť Andrea. Na jej prácu mnohí ľudia reagovali pozitívne a jej fotky sa páčili vyše 4 000 ľuďom. Andreu ľudia za prácu veľmi pochválili a mnohí napísali, že sa chystajú od nej inšpirovať. „Vyzerá to veľmi dobre, odviedli ste dobrú prácu,“ napísal jeden z čitateľov.

A presne o tom to je. Nemusíte na novú kuchyňu minúť 1000 eur. Stačí, ak jednoducho do toho, čo robíte dáte lásku a kus kreativity. Andrea je dôkazom toho, že aj obyčajné namaľovanie stačí na to, aby ste vdýchli do starého nábytku nový život. Ako sa hovorí – zmena je život!