Plné pery bez botoxu a krásna linka na oku. Ženy otestovali najpopulárnejšie beauty triky a tieto naozaj fungujú

Na internete nájdete množstvo zvláštnych návodov na to, ako si uľahčiť život, čo sa týka kozmetických úprav. V každom prípade však nie vždy každý funguje a nie každý je taký dobrý, ako by ste asi očakávali. 

Keď chcete vedieť nejaký zvláštny trik, ktorý ste predtým nikdy neskúšali, ale máte pocit, že by vám uľahčil život, stačí len, keď začnete hľadať na internete. V každom prípade vám však môžeme povedať, ktoré triky vám len zbytočne zaberú čas a ktoré by vám mohli naozaj pomôcť.

Vytvorte dokonalú pleť

Mnohé ženy, ktoré majú nedokonalostí na tvári trochu viac, používajú korektor. Podľa niektorých tipov však najlepšie, čo môžete urobiť je, že zmiešate veľmi tmavý a svetlý korektor. Nie však niekde mimo tuby, ale priamo na tvári, a to tak, že si po nej pokreslíte trojuholníky. Svetlý korektor však nanesiete na miesta, ktoré chcete presvetliť, čiže oblasť pod očami, okolo nosa, na nos, vrch čela, nad obočie a na bradu. Tmavý zase na miesta, ktoré chcete prirodzene skontúrovať. Ako pomôcka na vytvorenie dokonalej farby pleti to možno funguje, no keď to preženiete, môžete vytvoriť dojem, že máte na tvári masku.

Ako zakryť kruhy pod očami?

Na Instagrame nájdete mnoho návodov na to, ako zakryť tmavé kruhy pod očami a niektoré zahŕňajú aj to, že si tam máte naniesť červený rúž, ktorý si postupne rozotriete. Naň potom nanesiete korektor a kruhy vám nebude vidieť. Asi záleží aj na tom, aký odtieň rúžu si vyberiete, väčšinou sa však dostanete len do toho bodu, že budete mať celú tvár zvláštne sfarbenú. Kruhy pod očami vám tak či tak zakryje dobrý korektor bez toho, aby ste pod neho dávali ešte niečo iné.

Tip pre dokonalú linku

Vec, ktorá naozaj funguje na to, keď nie ste veľkou expertkou v kreslení tekutých liniek, je lyžica. Keď ju dobre umiestnite ku oku a obkreslíte, môžete si byť istá, že dosiahnete krásnu a dokonalú linku. Napriek tomu je asi jednoduchšie skúšať a naučiť sa kresliť linku aj bez toho, aby ste zamazali príbor, no nie?

Ako zväčšiť pery?

Ak chcete, aby vaše pery pôsobili väčšie, nepotrebujete botox. Stačí vám len veľmi jednoduchý trik, ktorý skutočne funguje a využívajú ho ženy po celom svete. Pery si najprv obtiahnite ceruzkou v trochu tmavšom odtieni. Celé pery potom pretrite vhodným rúžom a nakoniec pridajte priehľadný lesk. Vaše pery budú skutočne pôsobiť plnšie.

Krásne lícne kosti

Keď ide o kontúrovanie, ženy to buď nenávidia, alebo milujú. Keď však potrebujete vytvoriť dokonalé lícne kosti a neviete ako na to, pomôže vám lepiaca páska. Nalepíte si ju pozdĺž líc tak, aby vám v mieste kontúrovania vytvorila trojuholník. Tam potom nanesiete bronzer, pásku odlepíte a štetcom ešte rozotriete bronzer tak, aby vám nebolo vidieť šmuhy.

Ako (ne)predĺžiť mihalnice

Ktorá žena by nechcela mať nádherné a dlhé mihalnice? Asi každá a práve preto sa uchyľujeme k rôznym trikom na ich prirodzené predĺženie, ktoré takmer nikdy nefungujú. Jedným z takýchto trikov je aj nanesenie detského púdru na mihalnice tesne predtým, než si na ne dáte maskaru. Môžete si byť istá, že vaše mihalnice budú vyzerať úplne rovnako.

Skúšali ste už niekedy podobný trik? Ako sa vám vydaril?