Najkrajšie dámske parfémy roka 2019

Každý rok je novou výzvou. Môžeme dosiahnuť nové ciele a splniť si ďalšie sny. Buďte tento rok štýlová a siahnite po novinkách v čarovnom svete parfémov.

Nech prehovorí osobnosť 

Výber vhodného parfumu sa môže javiť ako celkom obyčajná a ľahká vec. Ovoniate, porozmýšľate a kúpite. Možno vám kamarátka povie, čo je podľa nej to najlepšie a najvoňavejšie. Pravdou ale je, že nie každému vyhovie práve ten, ktorý vám odporučí predavačka, ak sa potrebuje zbaviť konkrétnej značky alebo skladových zásob. Novú vôňu vyberajte podľa toho, ako vonia po rozvinutí všetkých svojich zložiek. Úžasné je nájsť parfum, vďaka ktorému si vás ľudia zapamätajú a jeho vôňu si spoja s chvíľami strávenými vo vašej spoločnosti. Stane sa tak charakteristickou črtou a dokonale vystihne vašu osobnosť.

Ovocná alebo kvetinová? 

Môžeme byť  každý deň inou a jedinečnou. Stačí si len vybrať parfum na správnu príležitosť. Lesnú vílu z vás urobí Gucci Bloom Acqua di Fiori. Svieža kvetinová vôňa je ako ráno na záhrade – opojná, romantická a plná radosti. Je veľmi ženská a vhodná na denné nosenie i špeciálne príležitosti.

Túžite spoznať čaro Londýna? Prevedie vás ním Burberry Her. Jej kvetinovo ovocné tóny sú ako stvorené do ulíc mesta, ktoré žije neobyčajnou atmosférou. Pre vášnivú a sebaistú ženu je tu Armani Sì Passione. Kvetinová hlava a ovocné srdce sa ukrývajú v pútavom červenom flakóne, ktorý ozdobí vašu poličku.

Kultová značka – moderný parfum 

Sú značky, po ktorých túžime všetky. Sú to ikony a obdivujú ich ženy po celom svete. K takým rozhodne patrí Dior. Jeho parfumovaná voda JOY by Dior vás presvedčí, že radosť vonia rovnako ako svetlo. Pokúša sa zaznamenať jeho vôňu prostredníctvom ovocných, kvetinových a drevitých esencií.

Ako jarný vzduch naplnený láskou a kvetmi je iskrivá Eternity Air od značky Calvin Klein. Táto nežná vôňa je interpretáciou legendárnej Eternity. Je vyjadrením bezhraničnej lásky k životu.

Tak, to bolo zopár tipov na najlepšie parfémy pre ženy, ktoré sú populárne (aj) tento rok. A aké sú vaše obľúbené značky a vône, bez ktorých si neviete predstaviť svoj deň?