Miluje cestoviny a pečené kura. Herečka Reese Witherspoon prezradila, aké je tajomstvo jej dokonalej postavy

43-ročná herečka Reese Witherspoon patrí medzi obľúbené a neuveriteľne dobre vyzerajúce ženy. Najnovšie hviezdi v seriáli Big Little Lies, no obľúbená je aj vďaka jej filmovým úlohám. Aké sú jej stravovacie návyky? Portál Mindmegette sledoval, čo najčastejšie jedáva.

Na Instagrame sa toho môžete dozvedieť naozaj veľa, hlavne vtedy, keď človeka skutočne dôkladne sledujete. Práve daný portál mapoval veci, ktoré Reese jedla alebo pila a prišli k zaujímavému záveru. Herečka nie je v stravovaní taká striktná, ako by sa zdalo, hoci jej postava hovorí niečo iné.

Kávy sa určite nevzdáva

Reese je veľkým fanúšikom kávy a nevie si bez nej predstaviť ani jeden deň. Na sociálnych sieťach často zdieľa práve fotografie s kávou, no najnovšie do nej pridáva rastlinné mlieko. Čo sa týka jedla, dáva prednosť smoothie zo šalátu, špenátu, zeleru, jabĺk, hrušiek alebo banánov. Podľa jej slov tak začína každý svoj deň a smoothie má rada celá jej rodina.

Miluje vyprážané kurčatá

Na obed si väčšinou dáva kuracie mäso a šalát. Veľmi rada má aj strukoviny a korenené jedlá. Jedným z jej obľúbených jedál je pikantné korenené kurča, krevety a kukurica.

Nepohrdne ani pečenou slaninou

Reese miluje stredomorskú kuchyňu. Dokonca vydala aj kuchárku, kde sa nachádzajú jej najobľúbenejšie recepty. Napriek tomu miluje aj pečenú slaninu a jej manžel Jim Toth prezradil, že často chodievajú do talianskych reštaurácií, pretože nedajú dopustiť na cestoviny.

Reese Witherspoon sa podľa portálu len veľmi nerada vzdáva jedál, ktoré jej chutia, aj keď nie sú celkom zdravé. Hoci nie je fanúšikom fast foodu, svoj čas a energiu investuje v prvom rade do cvičenia. Čo si myslíte o jej stravovacích návykoch?