Inšpirácia pre originálne bývanie. Dizajnérske kúsky, ktoré hocikde nenájdete

Na Instagrame sa dá nájsť naozaj neuveriteľné množstvo inšpirácií. Od oblečenia, cez líčenie, až po rôzne tipy na najlepší účes. Ak však chcete aj bývať štýlovo, je jasné, že budete hľadať nápady všade okolo vás. Popritom si stačí pozrieť len jeden profil na sociálnej sieti, aby ste vedeli, že presne toto je to, čo chcete.

Instagramový profil Topdezigners ukazuje svojim sledovateľom všetko, čo môžete od svojho bývania chcieť. Minimalizmus, eleganciu, štýl a modernosť v jednom. Ak viete, čo sa vám páči a čo očakávate od svojho bývania, je jasné, že si vyberiete.

Spojenie s prírodou

Profil Topdezigners si kladie na dôraz práve spojenie s prírodou a prírodnými materiálmi. Na fotografiách si môžete všimnúť hlavne prebytok dreva, ktoré pôsobí tradične a zároveň veľmi inovatívne.

Na mnohých ľudí pôsobí kameň chladne a neútulne. Avšak, nechceli by ste stráviť aspoň jednu noc v takomto domčeku? Žiadny kameň predsa nie je tvrdý, keď máte na posteli pohodlný matrac.

Geometrické tvary

Ak je niečo v poslednej dobe skutočne veľmi populárne, sú to geometrické tvary. Výnimkou nie je ani bytový dizajn, preto je jasné, že majú svoje miesto aj tu.

Chcete spať vo včeľom úle?

Ak sa vám páči, ako bývajú jedny z najvzácnejších živočíchov na našej planéte, je jasné, že sa nimi môžete inšpirovať. Tvar včelieho úľa sa jednoznačne stane perfektným doplnkom vo vašom byte či dome.

Keď potrebujete priestor

Ak máte obrovský byt alebo dom a nechcete ho zbytočne zahlcovať nábytkom, je jasné, že chcete veľkosť vašich miestností skôr prehĺbiť. Správnym výberom farieb a tvarom nábytku môžete želaný efekt dosiahnuť veľmi jednoducho.

Originalita, na ktorú si netrúfne každý

Mnohí ľudia vnímajú svoj byt alebo dom ako miesto, kde sa môžu realizovať a ukázať svoju pravú podstatu. Preto si často zvolia aj veci, ktoré by ste nikdy nečakali, pretože vedia, že takmer nikto iný si na to netrúfne. Takým prípadom sú aj tieto kúsky. ktoré naozaj upútajú pozornosť každej návštevy.

Ak hľadáte do svojho bytu alebo domu niečo naozaj originálne alebo proste len potrebujete inšpiráciu, ako si váš domov nejakým spôsobom oživiť, toto je možnosť, ako to urobiť. Niekedy naozaj stačí len pozrieť si sociálne siete.