8 vlasových trendov vo farbení, ktoré budú hitom tohtoročnej jesene. Omladia lepšie ako liftingové krémy

Zaujímajú vás najnovšie trendy vo farbení vlasov? Zabudnite na obyčajné monochromatické odtiene. Momentálne sú hitom melíry, no nie také klasické, aké boli hitom v 90. rokoch. Ide o viac odtieňov, ktoré len podporia celkovú zaujímavú farbu vlasov.

Ak sa nefarbíte doma ale chodíte do kaderníctva, možno skúste zaexperimentovať a na jeseň si vyberte jeden z týchto odtieňov. Na výber majú brunetky, blondíny ale aj červenovlásky. Čo je na týchto trendoch ale najlepšie, že výrazne osviežia váš celkový vzhľad a určite vás omladia viac, ako liftingové krémy, ktoré sľubujú zázraky, ktoré sa väčšinou nedejú.

Jemná medená

Nie je to úplne ryšavá a ani ohnivá červená. Toto je studenší odtieň, ktorý skôr pripomína červenohnedý zázvor, no brunetkám alebo ryšavkám veľmi pristane. Medzi najpopulárnejšie ženy, ktoré túto farbu nosia patrí určite herečka Jessica Chastain.

Tzv. čaj s mliekom

Pili ste niekedy tento typický britský nápoj? Ak áno, potom určite viete, aká je jeho farba. Je to svetlejší blond odtieň, ktorý nie je ani teplý ani studený, je to teda niečo medzi. Nosí ho napríklad Beyonce a je to pekné osvieženie pre blondínky alebo brunetky.

Jahodová blondína

Nie je to celkom ružová blond, pretože odtiene idú viac do červena. Toto je ten najlepší spôsob, ako dodať obyčajnej blond farbe zaujímavé odtiene. S takýmto účesom budete mať šmrnc a jednoznačne vám uberie roky.

Studená čierna alebo biela

Vedeli ste, že najnovším trendom je zladiť farbu vlasov aj s oblečením? Najčastejšie je to studená čierna alebo biela. Tento trend nie je pre každého, väčšinou len pre odvážne ženy, ktoré si na svojom vzhľade a trendoch naozaj dávajú záležať. Veď kto by chcel po celý čas nosiť len jednu farbu?

Živá koralová

Veľmi atraktívna farba, s ktorou na jeseň určite zabodujete. Je to jeden z najpopulárnejších odtieňov a ženy s ním doslova žiaria. Ide o teplejší medenoružový odtieň, ktorý má teplejšie podtóny. Pripomína trochu spojenie s prírodou, preto je vhodná pre divožienky.

Sýta čierna

Tmavovalsé brunetky radujte sa. Čierna farba bude opäť trendom a teda ju môžete pokojne nosiť napríklad už túto jeseň. Oveľa viac pristane teplejším typom, ak ste bleduľka, budete to mať ťažšie, pretože čierna farba vlasov na vás môže vyzerať trochu mŕtvolne. Čierna je odvážna, no stále elegantná.

Platinová blond

Svetlá popolavá blond je hitom už niekoľko sezón. Oproti čiernej sa ideálne hodí pre studené typy, ktoré majú bledú pokožku. Aby bola táto farba o niečo zaujímavejšia, kaderníci často pridávajú melíry alebo skúšajú ombré či balayage.

Marhuľová pre romantické duše

Krásna svieža farba, ktorá môže pripomínať práve jahodovú blond alebo koralovú, no je trochu odlišná. Hodí sa všetkým ženám s romantickou povahou a tým, čo si chcú predĺžiť letnú náladu. Ideálne je dať si ju na koniec leta, napríklad začiatkom septembra. Stále budete pôsobiť žensky a pomaly sa prehupnete do jesene.