Přemýšleli jste někdy nad tím, jak stahovat z Youtube video nebo hudbu? Pokud to ještě nevíte a rádi byste tenhle trik taky znali, jste na správném místě. Abyste stáhli písničky, filmy nebo videa z Youtube, nepotřebujete žádný složitý program. Ukážeme vám jednoduchý návod, jak stáhnout video z Youtube za pár vteřin. Většina lidí tento trik nezná a to je škoda – je to tak jednoduché! Nemusíte pak stahovat zbytečné programy a stačí vám pouze pár kliků a je hotovo!

Jak stahovat z Youtube?

Najeďte na video či hudbu, kterou chcete stáhnout z Youtube. Ve vyhledávači umažte u url adresy ze slova youtube poslední tři písmena „ube“, aby vám v adrese zůstalo jen slovo yout, jak vidíte níže na obrázku. Dejte enter a budete přesměrováni na stránku www.yout.com, kde si můžete stáhnout vaše oblíbené video či hudbu. Pak už si jen jednoduše vyberete, zda chcete stáhnout hudbu ve formátu mp3, video ve formátu mp4 a nebo gif. Jednoduché!

jak stahovat z youtube

jak stahovat z youtube

jak stahovat z youtube

Jak stáhnout mp3 z Youtube?

Chcete si z Youtube stáhnout svou oblíbenou písničku? Podívejte se, jak stáhnout mp3 z Youtube.

Chcete se dozvědět další triky na Youtube, o kterých většina lidí neví?

Máte rádi Youtube? Tady najdete další triky, které vám zjednoduší život:

  • Jak vytvořit GIF z jakéhokoliv Youtube videa?
  • Jak zjistit, jaká píseň hraje ve videu?
  • Jak najít texty pro karaoke na Youtube?
  • Jak optimalizovat Youtube, když máte pomalé připojení internetu?
  • Jak ovládat Youtube pomocí klávesových zkratek?

Toto a spoustu dalších užitečných triků se dozvíte v našem článku 17 chytrých triků na Youtube, o kterých většina lidí neví.

Teď už víte, jak stahovat z Youtube, pomohlo vám to? Doufáme, že ano a už si nebudete stahovat zbytečné programy a zahlcovat paměť. Napište nám,jestli jste tento chytrý trik znali nebo ne.